REKLAMA

Ustka (Lenkija)

Ustka - COLUMBUS

#panorama
Tiesioginė transliacija sausis 8, 2017
peržiūros

Aprašymas

Jei manote, kad Ustka reiškia... tuštumą, labai klystate. Jei pridursime, kad turime omenyje vasaros sezoną, tai net ne klaida, o kupranugaris. Ustka - nuostabus uostamiestis, kuris taip pat yra kurortas. Tai nereiškia, kad čia galite sutikti tik pagyvenusius žmones. Nieko labiau klaidinančio. Tiesiog pažvelkite pro mūsų kamerą į netoliese esančią promenadą, kurioje vaikštinėja jauni, įdegę kūnai. Netoliese esančiame paplūdimyje taip pat yra iš ko rinktis..

Taverna "COLUMBUS" yra vienintelė tokia klimatinė vieta pačioje Ustkos širdyje, prie pat švyturio.
Tai restoranas, kuriame siūlomas platus šviežios Baltijos jūros žuvies pasirinkimas, lenkų ir europietiškos virtuvės patiekalai. Kiekvienas ras kažką sau, pradedant įvairiais užkandžiais - puikiais priedais prie alaus, baigiant žuvies, jūros gėrybių, salotų ir sriubų pasirinkimu ir puikiais pagrindiniais patiekalais.

Fone visuomet skamba maloni muzika - tam tikromis dienomis ji grojama gyvai, o už langų atsiveria nepakartojamas vaizdas - tiesiai į gražią promenadą, todėl svečiai gali jaustis ramiai, atsipalaiduoti ir akimirkai užsimiršti.

Kviečiame leistis į kulinarinę kelionę ir aplankyti skirtingus skonio ir aromato kampelius. Tikimės, kad laikas, praleistas mūsų restorane, paliks jums malonius ir nepamirštamus prisiminimus.

www.columbus.ustka.pl

Orai
light rain

8°C

USTKA

Žemėlapiai
REKLAMA
1 Komentarai

Prisijungimas prisijungti prie diskusijos

decker

Kamera OK lecz te lampki przed kamerą to porażka

decker | prieš 6 mėnesiai | 0 Replies
0 0

Prisijungimas prisijungti prie diskusijos


REKLAMA

Pokalbiai

REKLAMA
Žinučių siuntimas tik prisijungusiems